‹ Atgal

Klaipėdos mokyklos „Universa Via“ Kalėdų dovana

Gruodžio 20 d. Šv. Pranciškaus onkologijos centrą aplankė Klaipėdos tarptautinės mokyklos „Universa Via“ mokiniai su mokytojomis Rita Aukštuole ir Lina Navickiene, tėvelių atstove Inga Variakojeine.  Svečiai atvyko su kalėdine dovana – knygomis centro bibliotekai.

„Artėjant Kalėdoms visi ieškome dovanų draugams ir šeimai. Drabužius, žaislus, pakabukus – viską, ką tik galima dovanoti. Bet ne tai svarbiausia Kalėdose. Meilė ir Laikas – tai pati gražiausia dovana,  kurią galima gauti. Laiminga šeima aplink įžiebtą eglutę – irgi Dovana.  Visi mes mylime, dalijamės meile ir šiluma. Bet ne visi tai turime. Užmirštame sergančius, gulinčius ligoninėje ar neišgydomus žmones. Taigi, norime padovanoti knygas, kurios suteiks mieliausius prisiminimus ir gražiausius jausmus“ – sakė mokyklos prezidentė Viltė (6 klasė).

„Kalėdos – tai nuostabus metas skleisti Meilę ir Šilumą. Mūsų mokykla šią Meilę ir Šilumą nori paskleisti šiomis knygomis. Tegul kiekvienas žmogus, skaitantis šias knygas, pasijaučia mylimas bei laimingas“ – linkėjo  5 klasės mokinys  Majus.

Parengė Nijolė Raudytė