‹ Atgal

Laura Mekaitė Zownir: „Vilties bėgimas 2014” Toronte pavyko puikiai

 Toronto Prisikėlimo parapija:  „Vilties bėgimo 2014

Toronto Prisikėlimo parapija: „Vilties bėgimo 2014″ dalyviai

Balandžio 27d. įvyko dar vienas, puikiai pavykęs renginys, „Vilties Bėgimas” Toronte. Šiais metais susirinko 85 dalyviai, kurie bėgo 1 arba 5 kilometrus pasirinktinai. Viskas prasidėjo 9 valandą ryto Šv. Mišiomis Toronto Prisikėlimo Bažnyčioje. Jau Šv. Mišiose buvo matyti nemažai bėgikų, juos iš minios skyrė balti marškinėliai su „Vilties bėgimo“ logotipu bei sportiniai bateliai. Registracija prasidėjo 8 valandą ryto, tad tie, kurie nespėjo prisiregistruoti iš anksto, galėjo tai padaryti tą pačią dieną. Iš karto po Šv. Mišių organizatoriai bėgimą pradėjo bendra mankšta sporto salėje ir bendra nuotrauka. Diena buvo graži ir saulėta, prie starto linijos grojo muzika, plevėsavo trispalvė, rikiavosi policininkai su dviračiais, pasiruošę bėgikus saugiai lydėti visą kelią. Visiems susirinkus ir išsirikiavus lauke, sušvilpė švilpukas…patys greičiausi išsiveržė į priekį, po jų sekė 1 kilometro ėjikai. Savanoriai puikiai atliko savo darbą ir užtikrino, kad dalyviai nepasiklystų, pusiaukelėje ištroškusiems dalino vandenį atsigaivinti. Didelis dėkui SAVANORIAMS!

Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos provincijolas br. Astijus Kungys „Vilties bėgime 2014

Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos provincijolas br. Astijus Kungys „Vilties bėgime 2014″ Toronte

Toronto Prisikėlimo parapija: pasiruošimas „Vilties bėgimui

Toronto Prisikėlimo parapija: pasiruošimas „Vilties bėgimui”

Keli mėnesiai prieš renginį, sekmadieniais Toronto Prisikėlimo Bažnyčioje buvo pardavinėjami simboliniai bėgimo bateliai, kuriuos organizatoriai prilipdė ant bibliotekos lango. Gražiomis Lietuvos vėliavos spalvomis pasipuošė parapijos prieangis. Dėkojame tiems, kas aukojo ir pirko batelius. Visi surinkti pinigai už batelius, aukas, registraciją, maistą bei loterijos bilietus padėjo surinkti 6,554.00 Kanados dolerių. AČIŪ VISIEMS už dalyvavimą ir paramą. Norime ypač padėkoti Toronto kredito unijai „Parama” už nuostabią idėją padvigubinti sumą, kurią surinko „Paramos” darbuotojai. „Parama” paaukojo 885  Kanados dolerius.

„Vilties bėgimas 2014

„Vilties bėgimas 2014″ Toronte

„Vilties bėgimas 2014

„Vilties bėgimas 2014″ Toronte

Taip pat verta paminėti Toronto kredito uniją „Resurrection”, kuri dosniai prisidėjo – paaukojo nuostabius geltonus bėgikų maišelius.

Toronto paramos akcijos „Vilties bėgimas 2014“ rėmėjai: Parama Credit Union, Resurrection Credit Union, Baltic Foods, Shoppers Drug Mart, Networth Employee Benefits, Colgate, Snackland ir Spice lounge.

Norime priminti, kad „Vilties bėgimo“ akcija  Toronte  vyks ir kitais metais ir tai bus jau trečiasis renginys. Tikimės, kad kitais metais dalyvių bus dar daugiau. Būkite ir toliau aktyvūs, sportiški, linksmi ir sveiki!

Laura Mekaitė Zownir,  Toronto  Prisikėlimo parapija