‹ Atgal

Pokalbis – susitikimas su Julija Janus

 Šv. Pranciškaus onkologijos centre (Savanorių g. 4, Klaipėda)

2017 m. birželio 26 d., 13.00 val. pirmadienį,  kviečiame į  pokalbį – susitikimą su   JULIJA JANUS

Nuotraukoje (iš kairės): Aldona Kerpytė, Julija Janus, Nijolė Raudytė, br. Benediktas Jurčys OFM.  Nuotrauka Redos Mickevičiūtės

Nuotraukoje (iš kairės): Aldona Kerpytė, Julija Janus, Nijolė Raudytė, br. Benediktas Jurčys OFM. Nuotrauka Redos Mickevičiūtės

 Susitikimo metu drabužių prekės ženklo „Julia Janus“ įkūrėja  Julija  Janus kalbėsis su onkologinę ligą išgyvenančiais žmonėmis apie bendrąją aprangos kultūrą ir  rūbų pasirinkimo galimybes  vykstant išvaizdos pokyčiams.

Julija  Janus tolerancijos ribas plečia ir savo darbais, ir viešais pasisakymais. Dizainerė garsiai kritikuoja jaunystės kultą, liekno kūno eksploatavimą madoje, o jos prekės ženklas kuria modernius, įvairiems kūno siluetams pritaikomus drabužius, kurių dydžių amplitudė neįtikėtinai plati – devyni dydžiai moterims ir šeši dydžiai vyrams“ (informacija iš: http://www.moteris.lt/mada/dizainere-julija-janus-nepatogi-diskusija-apie-grozi.d?id=74446342).

„Kas yra bendro tarp skirtingų formų tuo pačiu rūbu apsirengusių žmonių, skirtingų to paties medžio lapų ir skirtingų to paties menininko rankomis pagamintų objektų. Ar skirtingus lapus įvertiname taip pat kritiškai kaip ir „normalumo“ etalonų neatitinkančius žmones?“ – klausia menininkė.