‹ Atgal

UAB „Litana ir Ko“ dovana

Klaipėdos rajone, Gargžduose, įsikūrusi tarptautinė įmonė  Šv. Pranciškaus onkologijos centrui įteikė dovaną Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų  proga – 50 vienetų natūralios vilnos pledų. Pledai bus naudojami Šv. Pranciškaus onkologijos centre ligonių ir jų artimųjų gyvenamuosiuose kambariuose bei įvairių  terapijų metu.

 „UAB „Litana ir Ko“ yra viena iš įmonių grupei „Litana“ priklausančių įmonių. Įmonių grupė „Litana“ – viena didžiausių statybos sektoriaus bendrovių rytų Europoje, kuri vykdo savo veiklą 10-yje šalių ir specializuojasi pramoninės bei civilinės paskirties statybos ir laivų statybos srityse, bei metalo ir nerūdijančio plieno konstrukcijų gamyboje. Nuo įsteigimo iki šių dienų pastatyta daugiau kaip 400 objektų Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Prancūzijoje. Centrinis veiklos valdymo skyrius yra Lietuvoje, Gargžduose. Dėl savo kompetencijos ir sukauptos patirties įmonių grupė daug metų išlieka ilgalaike didžiausių Europos bendrovių partnere.

                      Įmonė yra socialiai atsakinga  nuolatos remia visuomeninius renginius, sporto iniciatyvas, įvairias socialines grupes ir bendruomenės narius, kuriems reikalinga parama. Šventiniu laikotarpiu kilo mintis daugiau dėmesio skirti Klaipėdos rajone ir pačioje Klaipėdoje veikiančioms įmonėms, kurios atlieka svarbią funkciją bendruomenėje, tarp kurių buvo ir Šv. Pranciškaus onkologijos centras. Kokybiški, šilti vilnoniai pledai simbolizuoja dėmesį ir šilumą, kurie,  tikimės,  džiugins centro narius ilgą laiką. Verta paminėti, jog viena iš įmonių grupės dukterinių įmonių „Litana – Skandinavia“ remia Švedijos vėžiu sergančių vaikų fondą „Barncancer fonden“, todėl onkologinių ligų prevencijos ir gydymo rėmimas yra įmonių grupei pažįstama sritis.

Paramos    Šv. Pranciškaus onkologijos centrui pagrindinė iniciatorė yra UAB „Litana“ personalo direktorė Jurgita Jašinskytė – Ostrovskienė. Būtent jai kilo ši idėja ir jos iniciatyva ir pastangomis buvo vykdytas paramos suteikimo organizavimas.

                                             Šv. Pranciškaus onkologijos centrui ir  sergantiems onkologine liga bei jų artimiesiems norėtume palinkėti stiprybės, tikėjimo ir prasmingo laiko su artimaisiais“ – įteikdama paramą  sakė įmonės Komunikacijos ir rinkodaros vadybininkė Daiva Beniulytė.

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Litana ir Ko“ generaliniam direktoriui  Viktorui Nikitinui, personalo direktorei Jurgitai Jašinskytei – Ostrovskienei ir visiems įmonės darbuotojams už skirtą dėmesį ir suteiktą paramą Šv. Pranciškaus onkologijos centrui.

Nuotraukoje:  Daiva Beniulytė,  UAB „Litana ir Ko“ Komunikacijos ir rinkodaros vadybininkė, Aldona Kerpytė, Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorė.

Parengė Nijolė Raudytė