VšĮ Šv. Pranciškaus onkologijos centras teikia nemokamą dvasinę (ligonių pastoracija,  pokalbiai ir asmeniniai susitikimai su Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliais), psichologinę (profesionalių psichologų konsultavimas, savigalbos grupės), informacinę pagalbą (leidžiami leidiniai ir kita informacinė medžiaga, veikia informacijos centras),  socialines  bei sveikatinimo paslaugas onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.  Lankytojai gali dalyvauti  papildomose terapijose: muzikos, dailės, šokio ir kitose.  Centre yra vykdomi savanorių mokymai, rekolekcijos, konferencijos ir kiti renginiai.  Centre laiką gali praleisti ir tie asmenys, kuriems reikia laukti paslaugų šalia centro esančiose onkologinėse ligoninėse. Atvykusiems iš  kitų vietovių, esant poreikiui, gali būti suteikta apgyvendinimo  paslauga.  Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje broliai  pranciškonai aukoja Šv. Mišias už onkologinius ligonius ir jų artimuosius.

Paslaugų sąrašas

 

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

a) Dvasininko (išankstinė registracija)

 
 

b) Socialinio darbuotojo

 

c) Psichologo (išankstinė registracija)

 

INDIVIDUALI RELAKSACIJA (išankstinė registracija)

 

BASEINO (SU MANKŠTA VANDENYJE) PASLAUGA (MEDICINOS CENTRAS UAB ,,LORNA“, išankstinė registracija, data ir laikas derinami individualiai)

 

GROŽIO PAMOKĖLĖS (išankstinė registracija, data ir laikas derinami individualiai)

 

ŠOKIO IR JUDESIO UŽSIĖMIMAI

 

FIZINIO AKTYVUMO VEIKLA

 

ŠVENTRAŠČIO MEDITACIJOS

 

BENDRUOMENĖS ,,VILTIES PILIGRIMAI“ SUSITIKIMAS

 

SAVIGALBOS GRUPĖ ,,Kaip gyventi su vėžio liga?“

 

 PSICHOLOGINĖ RELAKSACIJA

 

MUZIKOS TERAPIJA

 

 BIBLIOTERAPIJA

 

 KULTŪRINĖ REKREACIJA

 

 KŪRYBINIS UŽIMTUMAS

 

 INDIVIDUALŪS PAGALBOS SAU STIPRINIMO UŽSIĖMIMAI

 

 VILNOS VĖLIMO UŽSIĖMIMAI

 

ODINIŲ DIRBINIŲ IR PIEŠIMO ANT ŠILKO UŽSIĖMIMAI

 

 KERAMIKOS UŽSIĖMIMAI

 

 SIUVIMO MOKYMO UŽSIĖMIMAI

 

DAILĖS TERAPIJA  /  SAVIRAIŠKOS ĮGŪDŽIŲ LAVINIMO UŽSIĖMIMAI

 

ŠEIMOS PARAMOS GRUPĖS UŽSIĖMIMAI

 

Centre veikia bendruomenė „Vilties piligrimai“,  jungianti vėžiu sergančius žmones ir jų artimuosius iš įvairių Lietuvos vietovių. Bendruomenės nariai renkasi kartu dalintis viltimi, išgyvenimais ir patirtimi.  Centro teikiamos paslaugos nėra ribojamos rasinių, kalbinių, religinių arba kitų panašių skirtumų.

KIEKVIENO MĖNESIO  PASLAUGŲ   GRAFIKAS SKELBIAMAS NAUJIENOSE.

Gerbiami lankytojai,  norime priminti, kad užsiėmimų grupėse vietų skaičius  yra ribotas, todėl  reikalinga registracija   iš anksto.  Registruotis galima   tel. 8 46 433010, el. p. onkocentras@gmail.com,  arba atvykus į centrą. Laukiame Jūsų!