VšĮ Šv. Pranciškaus onkologijos centras teikia nemokamą dvasinę (ligonių pastoracija,  pokalbiai ir asmeniniai susitikimai su šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliais), psichologinę (profesionalių psichologų konsultavimas, savipagalbos grupės), informacinę pagalbą (leidžiami leidiniai ir kita informacinė medžiaga, veikia informacijos centras),  socialines  bei sveikatinimo paslaugas onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.  Lankytojai gali dalyvauti  papildomose terapijose: muzikos, dailės, šokio ir kitose.  Centre yra vykdomi savanorių mokymai, rekolekcijos, konferencijos ir kiti renginiai.  Centre laiką gali praleisti ir tie asmenys, kuriems reikia laukti paslaugų šalia centro esančiose onkologinėse ligoninėse. Atvykusiems iš  kitų vietovių, esant poreikiui, gali būti suteikta apgyvendinimo  paslauga.  Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje broliai  pranciškonai aukoja šv. Mišias už onkologinius ligonius ir jų artimuosius.

Centre veikia bendruomenė „Vilties piligrimai“,  jungianti vėžiu sergančius žmones ir jų artimuosius iš įvairių Lietuvos vietovių. Bendruomenės nariai renkasi kartu dalintis viltimi, išgyvenimais ir patirtimi.  Centro teikiamos paslaugos nėra ribojamos rasinių, kalbinių, religinių arba kitų panašių skirtumų.

KIEKVIENO MĖNESIO  PASLAUGŲ   GRAFIKAS SKELBIAMAS NAUJIENOSE.

Gerbiami lankytojai,  norime priminti, kad užsiėmimų grupėse vietų skaičius  yra ribotas, todėl  reikalinga registracija   iš anksto.  Registruotis galima   tel. 8 46 433010, el. p. onkocentras@gmail.com,  arba atvykus į centrą. Laukiame Jūsų!