2008 metai
Vėžys ir emocijos Vėžys ir emocijos.  Klaipėda: Klaipėdos universiteto leidykla. 2008. 16 p.Leidinyje pateikiamos rekomendacijos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.
 2012 metai
Vyrai ir vėžysVyrai ir vėžys. Klaipėda: Druka. 2012. 48 p. ISBN 978-609-404-138-9.   Vyrai ir vėžys

Leidinys skirtas vyrams ir jų šeimos nariams. Čia pateikiama informacija ir patarimai pacientams apie onkologinius susirgimus, kuriais serga tik vyrai, bei jų gydymo ypatumus.

 Spindulinė terapijaSpindulinė terapija. Klaipėda: Druka. 2012. 46 p.  Spindulinė terapijaLeidinys skirtas padėti žmonėms, kurie gydosi spinduline terapija. Čia pateikiama informacija apie gydymo spinduline terapija ypatumus ir patarimai pacientams.
 Vėžys ir lėtinis nuovargisVėžys ir lėtinis nuovargis. Klaipėda: Druka. 2012. 46 p. ISBN 978-609-404-136-5. Vėžys ir lėtinis nuovargisLeidinys yra skirtas žmonėms, kurie patiria nuovargį dėl vėžio ligos ar jo gydymo. Leidinio tikslas – aptarti nuovargio priežastis ir padėti Jums rasti būdus, kaip jį sumažinti ir kaip su juo kovoti, padėti ligonio artimiesiems suprasti sergančiojo būsenas bei pagalbos būdus.
 Kalbuosi su gydytojuKalbuosi su gydytoju. Klaipėda: Druka. 2012. 26 p.Leidinys skirtas žmonėms, kurie dėl savo ar artimųjų sveikatos kreipiasi į gydytojus. Informacija pateikiama siekiant padėti jiems tapti lygiaverčiais gydytojų partneriais sveikatos priežiūros procese.
 2013 metai
 Scan10005Būti sergančiojo artimuoju. [sudarytojai Nijolė Raudytė; Mindaugas Radušis; Asta Libikienė]. Klaipėda: Druka. 2013. 24 p. ISBN 978-609-404-155-6.  Būti sergančiojo artimuojuLeidinys yra  skirtas žmonėms, kurie ką tik arba neseniai sužinojo, kad jų artimojo gyvenimą palietė vėžio liga. Jame aptariami išgyvenimai ir emocijos lydintys šią žinią. Pateikiamos rekomendacijos, kaip apie  ligą pranešti artimiesiems, vaikams. Pristatomi įvairūs emocinės paramos šaltiniai.  Leidinio tikslas – pateikti tik bendro pobūdžio informacija, todėl ji negali atstoti gydytojo, psichologo konsultacijų ar dvasininko patarimų, kai ieškoma konkrečiam žmogui tinkamiausių pagalbos būdų.
 Kaip kontroliuoti vėžio simptomusKaip kontroliuoti vėžio simptomus. [sudarytojos Aldona Kerpytė, Nijolė Raudytė]. Klaipėda: Druka. 2013. 36 p. ISBN 9781905384815.  Leidinio el. forma:  Kaip kontroliuoti vėžio simptomusLeidinys yra  skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems  žmonėms,  kurie gydosi arba yra po gydymo ir jiems padedantiems artimiesiems.Leidinio tikslas – suteikti   informacijos apie kai kuriuos simptomus, galinčius atsirasti dėl vėžinio susirgimo. Sergantieji  gali pajusti vieną ar daugiau  simptomų arba iš viso nieko nejausti. Kai kurie simptomai gali atsirasti tik esant  tam tikriems vėžiniams susirgimams. Atsiradusius simptomus lengvai kontroliuoti galite Jūs pats bei jūsų šeima ar draugai, medicinos darbuotojai,  slaugytojai. Leidinyje yra pateikiama informacija apie  gydymosi galimybes, kurios būtinos  išryškėjus vėžio ligos simptomams. Taip pat leidinyje apžvelgiamos kai kurios paslaugos, kurios galėtų jums pagelbėti. Šio leidinio tikslas nėra patarti kaip gydytis, nes tokią informaciją gali pateikti tik jūsų asmeninis gydytojas, žinantis jūsų  ligos istoriją.
 Apie limfostazęApie limfostazę. [sudarytoja Nijolė Raudytė]. Klaipėda: Druka. 2013. 24 p. ISBN  978-609-404-154-9.  Apie limfostazęLeidinys  yra  skirta moterims, kurioms vėžio gydymo metu   buvo pašalintos arba pažeista organizmo natūralios skysčių šalinimo sistemos dalis – limfos liaukos.  Leidinio tikslas – padėti įveikti šalutinį poveikį, atsiradusį po limfos liaukų operacijos.  Stiprus šalutinis poveikis gali būti patiriamas pašalinus krūtį dėl krūties vėžio ir kartu  limfos liauką pažastyje. Skystis gali kauptis pažeistoje rankos dalyje, ranka gali pradėti tinti, o tai sukelia daugelį nepatogumų.  Leidinyje pateikiama medžiaga apie plaštakos ir rankos priežiūrą po krūties vėžio operacijos arba radioterapijos.
 Apie chemoterapijąApie chemoterapiją. [sudarytojos  Aldona Kerpytė, Nijolė Raudytė]. Klaipėda: Druka. 2013. 48 p. ISBN 978-609-404-150-1.   Apie chemoterapijąLeidinys yra  skirtas vėžiu sergantiems žmonėms, kuriems taikoma chemoterapija, bei jų  artimiesiems, padedantiems įveikti šio gydymo sukeltus šalutinius poveikius. Leidinio tikslas – klausimų – atsakymų forma pateikti bendrą informaciją apie tai,  kaip ligoniui pasiruošti chemoterapijai, kaip elgtis ir į ką atkreipti dėmesį ja gydantis ir po to.  Leidinyje aptariami šalutinio poveikio reiškiniai ir nurodomi būdai kaip juos įveikti.
 Dvasinė pagalba sertgančiąjamDvasinė pagalba sergančiajam. Klaipėda: Druka. 2013. 36 p. ISBN 978-404-149-5. Leidinio el. forma: Dvasinė pagalba sergančiajamLeidinys „Dvasinė pagalba sergančiajam“ yra  skirtas žmonėms, kuriems, išgyvenant  onkologinės ligos sukeltas kančias, reikalinga dvasinė pagalba. Leidinio tikslas – aptarti krikščioniškojo  dvasingumo aspektus,  nurodyti dažniausiai  sutinkamus pavojus, pateikti   katalikų Bažnyčios  sakramentų sampratą ir reikšmę.
 Fitoterapija ir vėžysFitoterapija ir vėžys. [sudarytoja Adlona Kerpytė]. Klaipėda: Druka. 2013. 48 p. ISBN 978-609-404-153-2.  Fitoterapija ir vėžysLeidinio tikslas – patarti onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems, ką turėtų daryti ir ko nedaryti, kad  sumažėtų  vėžio ligos atsikartojimo rizika, kokias fitoterapines priemones galima vartoti, patiriant onkologinės ligos gydymo šalutinius reiškinius, arba   profilaktiškai, norint apsisaugoti  nuo vėžinių susirgimų.
 Scan10004Netekus artimojo. [sudarytojai Adlona Kerpytė, Evaldas Darulis]. Klaipėda: Druka. 2013.   24 p.  ISBN978-609-404-156-3.  Netekus artimojoLeidinys  yra  skirtas žmonėms, kurie išgyvena pačią sunkiausią gyvenimo patirtį – brangaus ir mylimo žmogaus  mirtį. Leidinio tikslas – padėti onkologinių ligonių artimiesiems priimti artimojo mirtį, išgyventi ją ir susitaikyti.
Kaip gyventi su vėžio ligaKaip gyventi su vėžiu?. Klaipėda: Druka. 2013. 36 p. ISBN978-609-404-147-1.  Kaip gyventi su veziuLeidinys  yra  skirtas moterims, kurios patyrė šalutinius vėžio ligos gydymo reiškinius po chemoterapijos ar radioterapijos.  Leidinio tikslas – pateikti patarimų  ir praktinių pavyzdžių, kaip rūpintis savo išvaizda onkologinės ligos gydymo metu.
 Atmintinė savanoriui Atmintinė savanoriui. Klaipėda: Druka. 2013  24 p. ISBN 978-609-404-146-4.  Atmintine savanoriuiLeidinys  yra  skirtas žmonėms, kurie nori ir gali įsipareigoti rūpintis sergančiais  vėžio liga. Kiekvienas savanoris, panaudodamas savo asmeninius gebėjimus ir mokymų metu įgytas žinias, gali  įnešti svarų indėlį, praturtinat vėžiu sergančiųjų gyvenimą ir padėti padaryti jį pilnavertiškesniu.  Leidinio tikslas – pateikti  pagrindinius  savanorystės  Šv. Pranciškaus onkologijos centre  reikalavimus  ir nuostatas.
 2014 metai
Dievas gydoDievas gydo: liudijimai. Klaipėda: Druka. 2014. 44 p.  Leidinio  el. forma: DIEVAS GYDOLeidinyje  sudėti žmonių, išgyvenusių vėžio ligas, atradusius Dievą, liudijimai. Dažnai žmonės ieško pagalbos visur, bet tik paskutinėjė minutėje šaukiasi Dievo. Liudijimuose bus atskleistas žmogaus ir Dievo susitikimas kančios akivaizdoje, gyvenimo vertybių „perkainavimas“, įspėjimas nepasiduoti įvairiausių „šarlatanų“ įtakai. Tai leidinys apie Viltį Dievuje, apie naują meilės santykį su Kūrėju ir savo artimaisiais.
Ligonio maldosLigonio maldos ligoninėje. Klaipėda: Druka. 2014. 22 p.  Ligonio maldos ligoninėje
viešpatieViešpatie, skubėk man padėti. Klaipėda: Druka. 2014. 22 p.  Leidinio  el. forma:  VIESPATIE SKUBEK MAN PADETI  
Pagalbos galimybsPagalbos galimybės susirgus onkologine liga. Klaipėda: Druka. 2014. 32 p. Leidinio  el. forma: PAGALBOS GALIMYBĖS SUSIRGUS ONKOLOGINE LIGALeidinys yra  skirtas ligoniui, šeimos nariams, giminėms, draugams, artimiesiems,  kaip priemonė susipažinti su pagalbos galimybėmis, siekiant įveikti ir/ar sumažinti psichosocialines problemas. Leidinio tikslas – pateikti informaciją apie pagalbos galimybes asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis ir jų artimiesiems ligos eigoje. Ypač didelis dėmesys skiriamas sergančiojo aplinkai. Leidinyje aptariamos pagrindinės problemos ir galimos įveikos strategijos.